Magazin

Bana göre erkek yok

Bana göre erkek yok

Seray Sever, kendisine uygun erkek bulamadığı için dert yandı.

Hafta Sonu'na konuşan Seray Sever, "İki yemekte o insanın bana hitap edip etmediğini anlayabiliyorum. Hayattan ve erkeklerden ne istediğimi çok iyi biliyorum. O erkek de yok" diyor.

Hayat nasıl gidiyor?
İyi gidiyor. İnsanların hayatında kabuk değiştirme dönemleri vardır ya, öyle bir dönemdeyim. Kendimle baş başa kaldığım bir süreçten geçiyorum.

Siz güzel bir kadınsınız, niye yalnızsınız?
Bunu ben de soruyorum kendime ama çok güzelliğinin farkında olan, güzelliğinin peşinde bir değilim. Şu anda geldiğim noktaya beni birileri getirmedi, kendi tırnaklarımla kaza kaza geldim. Belki bu duruşun, kendine güvenin getirdiği bir yalnızlık olabilir. Güçlü kadın bazı erkekleri ürkütür. Ürken erkekler zaten zayıf erkeklerdir, akıllı, güçlü bir erkek ürkmez. Zayıf erkek benim yanımda bir saat bile duramaz. Saygı duymadığım insanı ister istemez ezebiliyorum.

Hayatınıza giren erkekler arasında sizden ürküp, kaçan oldu mu?
Hayır. Zaten çok fazla sayıda, basına yansıdığı gibi ilişkim de olmadı. Kabullendiğim, "Evet, var" dediğim ilişkilerimde de ben ayrıldım her seferinde. Çünkü bir noktada o ilişkinin bana hitap etmediğini düşündüm. Şimdi daha akıllıyım, iki yemekte o insanın bana hitap edip etmediğini anlayabiliyorum. Hayattan ve erkeklerden ne istediğimi çok iyi biliyorum. O erkek de yok! Olan da zaten evlenmiştir ya da bir yerlerdedir, ben bilmiyorum. Ben her şeyin çok fazlasını istiyorum.

Yani Türkiye sınırları içinde size göre bir erkek yok mu diyorsunuz?
Yok demiyorum, ben bulamadım. Kendisine güvenen, güçlü, kültürlü biri olursa, ben de aşık olursam tabii ki onu kaybetmemek için kendimden ödün verebilirim. Bazen teklif edilen yemeklere gidiyorum, bakıyorum, "Hayır olmaz" diyorum. Bir erkek için çok iyi bir kadınım ama uzun süreden beri yalnızım.

'Beni çok ciddiye aldılar'
Gelelim işe. Oyunculuk, sunuculuk, şarkıcılık... Pek çok iş deniyorsunuz. Peki hedefiniz ne?
Şarkıcılık yok aslında. Bir albüm yaptık, yer yerinden oynadı.

Peki nereden çıktı albüm yapma fikri?
Bu annemin hayaliydi. Ben ne konser vermeyi düşündüm ne de sahneye çıkmayı. Annem istediği için yaptık ama beni o kadar ciddiye aldılar ki! Ben işimi her zaman ciddiye aldım, iyi bir şeyler yaptığıma inanıyorum ama beni rezil ettiler. Daha önce bir başka şirket benden albüm yapmamı istedi, kabul etmedim. Stüdyoda kendi aramızda mırıldanırken kaydedilen sesi verdiler. Sesim birçok sanatçıdan daha güzeldir. Ben zaten şarkıcı değilim. Showgirl'üm, talk-show'cuyum; şarkı söylerim, şaka yaparım, ben programcıyım.

Sarışınlık bitti mi? Saçlar kızıl olmuş da...
Evet, saçlarımı kızıla boyattım. Seksi sarışın imajından bıktım. Saçlarım benden daha çok ön plandaydı.

Hülya Avşar'la aynı kanalda program yapıyorsunuz. Onu beğenir misiniz?
Hülya ile benzer yönlerimiz var. Düşündüğünü korkmadan söyleyen bir kadın Hülya, ben de onun gibiyim.

Gülben Ergen ile de "Dadı" dizisinde oynadınız. Onu nasıl buluyorsunuz?
Çok beğendiğim, akıllı bir kadın. Evlendi, yuvasını kurdu, çocuğu oldu. Çok tatlı biri.

Popçular arasında kimleri seversiniz? Zaman zaman kendi aralarında kavgaları oluyor. Sunucuların da böyle kavgaları, çekişmeleri oluyor mu?
Gülşen, Demet Akalın, Emre Altuğ ve Tarkan'ı çok beğenirim. Camiada genelde erkekler değil de kadın popçular arasında çıkıyor böyle kavgalar. Kendilerini yenileyeceklerine kavgayla ön plana geçmeye çalışıyorlar. Sunucular arasında pek böyle şeyler olmaz. Onlar işleriyle ön planda olmaya çalışırlar.

'Ben dişi Okan Bayülgen'im'
"Ben artık talk-show'cuyum" diyorsunuz. Bu işi daha çok erkekler yapıyor. Sizce kadın rakibiniz var mı?
Hayır, kimseyi rakip görmüyorum. Ben artık ekran arkasını biliyorum. 15 yıllık birikimim var. Ben yeni projeler üretmek, başkalarının işlerini yapmak istiyorum. Türkiye'de benden iyi kadın talk-show'cu yok. NTV'de Müjde Ar'ın yaptığı programı beğeniyorum. Ama benim üstüme talk-show yapan bir kadın yok. Ben dişi Okan Bayülgen'im.

Oyunculukta yeni projeleriniz var mı?
En son "Maskeli Beşler Kıbrıs'ta" filminde oynadım. Ben komedi oynamayı çok seviyorum. Şimdi yeni bir sitcom çekiyor Birol Güven. İlişkiler üzerine bir komedi. Ben de oynayacağım.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.03.2008
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.