Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Balkondan toplu düşüş

Balkondan toplu düşüş

Selçuklu Beyhekim Mahallesi'nde bir apartmanın balkonundan önce bir, sonra üç kişi birlikte düştü.

Olay, dördüncü katta oturan 14 yaşındaki Şeyda Küçükbardakçı'nın, evinin önüne gelen arkadaşları görmek için balkona çıkmasıyla başladı. Balkondan sarkarak arkadaşlarına seslendiği sırada dengesini yitiren Küçükbardakçı, şans eseri ikinci kattaki balkon demirleri ve çamaşır iplerine takıldı.

Bu sırada balkonda oturan komşuları 47 yaşındaki Hamza Turhan ve 25 yaşındaki kızı Filiz Turhan, bağırarak yardım isteyen Küçükbardakçı'yı tutmaya çalıştı. Ancak onlar da dengelerini kaybetti ve üçü birlikte beton zemine düştü. Hafif yaralanan Küçükbardakçı ile Hamza ve Filiz Turhan, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay anını hatırlamıyor
Tedaviye alınan Küçükbardakçı'nın kırılan kolu alçıya alındı. Hamza ve Filiz Turhan'ın da ayakta tedavi edildiği belirtildi. Olay anını hatırlamadığını söyleyen Küçükbardakçı, daha sonra babası Mehmet Ali Küçükbardakçı tarafından eve götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
(Radikal)
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.