Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bal Gibi Tuğçe! Beren çok kızacak!

Bal Gibi Tuğçe! Beren çok kızacak!

Kenan Doğulu'nun son dönemde en çok dinlenen şarkılarından biri olan 'Bal Gibi'yi oyuncu sevgilisi Beren Saat'e yazdığı söyleniyordu...

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

Doğulu, hayranlarına ilk kez Kral TV VideoMüzik Ödülleri gecesinde tanıttığı şarkıyı Saat'e daha önce dinletmişti. Hatta Doğulu'nun yemeğe gittikleri bir restorana önceden telefon ederek Saat'le birlikte geldiklerini haber verdiği ve 'Bal Gibi'nin çalınmasını istediği bile iddia edildi.

DOĞULU'DAN AYRILIP YORGO İLE EVLENMİŞTİ

BEREN SAAT (FOTO GALERİ)

TUĞÇE KAZAZ (FOTO GALERİ)

Piyasaya çıktığı ilk günden beri "Beren Saat"e yazılan şarkı olarak ün kazanan Bal Gibi'nin aslında Doğulu'nun 2005 yılındaayrıldığı eski sevgilisi manken Tuğçe Kazaz'a yazıldığı ortaya çıktı. Fırtınalı bir ilişki yaşayan Doğulu ve Kazaz üç yılın sonunda ayrılmış, Kazaz da Yunan Yorgo Seitaridis'le evlenmişti. Yıllarca Tuğçe'yi unutamadığı konuşulan Doğulu, 'Bal Gibi' şarkısını Beren Saat'le tanışmadan önce eski aşkını düşünerek yazmış. Şarkının sözleri de bunu kanıtlar nitelikte.
HABERTÜRK

459
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.