Magazin

Baharat Kız'ın lokum bebeği

Baharat Kız'ın lokum bebeği

Geri Halliwell, geçtiğimiz hafta dünya tatlısı sekiz aylık bebeği Bluebell Madonna ile kameraların karşısına geçti. Ancak bu sevimli karelerde baba yer almadı.

Minik Bluebell Madonna, tombul mu tombul, sevimli mi sevimli bir bebek. Henüz sekiz aylık ama yakında yürümeye başlayacak gibi. Bu güzel bebeğin babası ise İngiliz medyasının en büyük merak konusu. Aile fotoğraflarında baba yer almıyor. Röportajlarda da adı hiç geçmiyor.

Ortaya atılan iddia doğruysa Bluebell'in babası baterist Sacha Gervasi. Bir süre Band topluluğunda çalan Gervasi uyuşturucu bağımlısı olduğu için sıkıntılı günler geçiriyor. Halliwell bu güzel kızın babası hakkında konuşmak istemiyor. Bluebell'in doğumundan sonra yeniden yaşama sevincine kavuştuğunu söyleyen genç annenin kızının adına Madonna isminin eklenmesinin bir sebebi var.

Halliwell zor günlerinde kendine büyük destekte bulunan Madonna'ya olan sevgisini göstermek istemiş. Eğer bebek erkek doğsaydı, yakın dostları Halliwell'in bu kez oğluna George Michael adını verebileceğini söyledi. Çünkü George Michael da meslektaşını her konuda desteklemiş, hatta uzun süre evinde konuk etmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.12.2006
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.