Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Backstreet Boys dağılıyor mu?

Backstreet Boys dağılıyor mu?

Genç kızların hayranı olduğu Backstreet Boys, grubun en eski üyesi Kevin Richardson'a 'güle güle' dedi.

Grubun İnternet sitesinde yayımlanan açıklamaya göre, 33 yaşındaki Kevin, başka konularla ilgilenmek için gruptan ayrılmaya karar verdiğini açıkladı.

Kevin, bu kararı çok zor verdiğini, 'ancak hayatında başka bir sayfaya geçebilmesi için, bunu yapması gerektiğini' ifade etti. Grubun geriye kalan üyeleri A.J. McLean, Nick Carter, Howie Dorough ve Brian Littrell, Kevin'in yerine başkasını almayı şimdilik düşünmediklerini açıkladı.

35 milyonluk satış
Kapılarının Kevin'e her zaman açık olacağını söyleyen grup, eski arkadaşlarına şans diledi. Duygusal parçaları, ahenkli dansları, iyi görünümleri ve çekicilikleriyle 90'lı yılların sonunda yeni bir müzik dalgası yaratan ve genç kızları kendilerine hayran bırakan grubun bugüne kadar çıkardığı 3 albüm, 35 milyon adetten fazla sattı.

Grup, üyelerinden A.J. McLean'ın rahatsızlığı yüzünden 'Black and Blue' turnesini ertelemek zorunda kalmış ve 2001'de çalışmalarına ara vermişti. Daha sonra yeniden bir araya gelen grup üyeleri, 2005'te 'Never Gone' adlı albümlerini çıkarmıştı.

Backstreet Boys'un bu yılın sonunda piyasaya çıkması planlanan yeni albümleri için çalışmalara başladığı belirtildi.
510
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.