Magazin

'Bacaklarını göstermek istedi'

'Bacaklarını göstermek istedi'

Hadise'nin final gecesi giyeceği kıyafete eleştirinin dozu artınca tasarım direktörü kendilerini savundu: Biz bacakları kapatmıştık, Hadise açmak istedi.

Güncellenme tarihi:
Hadise'nin final gecesi giyeceği kıyafeti hazırlayan Gizia tasarım direktörü Nilgün Karagözoğlu ünlü modacıların "Dansöz kıyafeti gibi, tasarımcısı Hadise'nin tombul bacaklarını açmamalıydı" eleştirilerine yanıt verdi: "Biz Hadise'nin vücudunun özelliklerinden çok anlattıklarını dikkate aldık. Hadise'nin yarı final performansı Çünkü bize 'benim zevkimi dikkate almanız önemli' dedi. Bizden iki parça kıyafet istedi. 'Göbeğim açıkta kalsın, etek kısmı çok kapalı olmasın'dedi. İstediği kıyafeti ilk prova ettiğinde ilk tepkisi 'yırtmaçlar açalım, bacaklarım niye görünmüyor'oldu. Hadise bacaklarını seviyor ve onları göstermek istedi. Biz de yırtmaçlar açtık. Kıyafetinin renginin kırmızı olmasını da Hadise tercih etti. Rahat etmek istedi Şimdiye kadar Eurovision'a giden sanatçıların beyaz, sarı ve siyah giydiğini kendisinin kırmızı giymek istediğini söyledi. Ayakkabısının da topuğunu çok yüksek istemedi, dans ederken rahat etmek istiyordu. Bu kıyafeti final gecesi de giyecek, bizden herhangi bir değişiklik talebi olmadı. Shakira da göbeğini açıyor kimse bir şey söylemiyor, Hadise niye bu kadar eleştiriliyor anlamadık" Hadise yarın Eurovision Şarkı Yarışması'nda finalde yarışacak. (Vatan)
Yayın tarihi: 15.05.2009
803
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.