Magazin

Babkova'da aşk yok iş var

Babkova'da aşk yok iş var

2004 Ukranya Güzeli Anna Babkova'nın yıldızı her geçen gün biraz daha parlıyor. Güzel model, önceki gün de Hakan Tankut'un yeni firması Neven'in katalog çekimi için kamera karşısına geçti.

Maslak Planet Stüdyoları'nda Burak Öztürk tarafından yapılan çekimi izlemek üzere stüdyoya gelen Hakan Tankut "Aşk yok, iş var. Ben tekstil işi ile uğraşıyorum, kumaş işi yapıyorum. Ama bu sene bayan hazır giyim işine de el attık. Anna da firmamızın yüzü oldu, onunla çıkış yapacağız" dedi.

Türkçe öğrenmek için 10 aydır çalıştığını belirten Babkova ise şunları söyledi: "Burası benim ikinci evim. Türk vatandaşlığı için başvuruda bulundum zaten. Türkçeyi iyi konuşabilmek için de kurslara gidiyorum. İleride ne yapacağımı soruyorlar; müzik eğitimim olduğu için şarkıcılığı düşünüyorum. Ahmet Özden Müzik Stüdyosu'nda eğitim alıyor, kendimi geliştiriyorum. Albüm yapmak niyetindeyim."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.11.2006
416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.