Magazin

Babası Jackson'ı niçin dövdüğünü açıkladı

Babası Jackson'ı niçin dövdüğünü açıkladı

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü pop yıldızı Michael Jackson, çocukluğunda babasından dayak yediğini sık sık dile getirmişti.

Güncellenme tarihi:
Baba Joe Jackson ise bu konuda sessizliğini sürekli korumuştu. Michael Jackson'ın 81 yaşındaki babası Joe Jackson, oğlunu niçin sık sık dövdüğünü açıkladı. Baba Jackson, ünlü pop yıldızı çetelerden uzak tutmak için dövdüğünü belirtti. İŞTE MICHAEL JACKSON'IN FOTOĞRAFLARI Joe Jackson, "Michael'in çocukluğunun geçtiği dönemlerde sokaklar çetelerden geçilmiyordu. Bu çetelere katılan çocuklar suça bulaşıyor ve bir süre sonra ya cezaevine gidiyor ya da öldürülüyordu. Michael'ın onlarla arkadaş olmalarını önlemek için onu dövmek zorunda kaldığım zamanlar oldu" dedi. Michael Jackson hayattayken çocukluğunda babasının kendisini ve kardeşlerini sürekli dövdüğünü ve psikolojik baskı yaptığını sık sık dile getirmişti. Diğer kardeşler ise bu konuda sessiz kalmayı tercih etmişlerdi. Baba Joe Jackson da bu konuda hiç konuşmamıştı. Michael Jackson'ı dövdüğünü ilk defa itiraf eden baba Jackson, bunu yaptığı için ise asla pişman olmadığını belirtti.
Yayın tarihi: 07.09.2010
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.