Magazin

Babası da ameliyatı internetten öğrenmiş

Babası da ameliyatı internetten öğrenmiş

ABD’nin kansere karşı önlem amacıyla iki memesini de aldıran Oscar ödüllü aktrisi Angelina Jolie’nin (37) doktoru, yapılan operasyonları anlattı.

Jolie’nin Los Angeles’taki Pink Lotus Breast Center’daki ameliyatları ve tedavisini yürüten Doktor Kristi Funk, tüm süreci hastanenin internet sitesindeki blogunda ‘A Patient’s Journey: Angelina Jolie’ (Bir Hastanın Yolculuğu) isimli makalesiyle paylaştı. Funk, Jolie’nin kendisini iyi olmak için hazırladığını ve büyük ameliyatını geçirdikten tam dört gün sonra yeniden işleriyle ilgilenmeye başladığını söyledi. Yöneteceği bir sonraki filmle ilgili hikayeler üzerine çalışan Jolie’ye doktoru Funk, ameliyattan sonra alınan dokuların hepsinin iyi huylu çıktığını müjdelemişti.

‘Kararına saygılıyım’
Öte yandan, Angelina Jolie’nin babası Jon Voight (74), kızının ameliyat haberini herkes gibi internetten öğrendiğini ve bunun için kızgın olmadığını, aksine kızının kararına saygı duyduğunu açıkladı. Ayrı bir iddiaya göre de Jolie, çocuklarının ısrarıyla nikâh tarihini yakın bir tarihe almak istiyor.

Yayın tarihi: 16.05.2013
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.