Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Babası asker olmasını istemiş

Babası asker olmasını istemiş

Andriy Shevchenko ailesiyle birlikte evinin kapılarını Hello dergisine açtı. Özel hayatına dair önemli açıklamalarda bulunan ünlü futbolcu, "Babam askerdi ve benim de asker olmamı istiyordu. Az daha asker oluyordum..." diyor.

Futbol dünyasının ilahlarından biri olan Ukrayna'lı futbolcu Andriy Shevchenko, Hello'ya verdiği röportajda, "Çok mutlu bir çocukluk dönemi geçirdiğim söylenemez. Küçük yaşta futbola başladığım için başka çocuklar gibi oyunla, eğlenceyle zaman geçiremedim" diyor.

Milan'dan Chelsea'ye rekor bir ücretle transfer olan ünlü futbolcunun orta halli bir ailenin çocuğu olarak büyümüş. Babası onun kendisi gibi asker olmasını istemiş ancak Shevchenko, askerliğe sıcak bakmamış ve şansını futbolda denemiş.

Shevchenko, "Babamın zorlamasıyla az daha asker oluyordum. İyi ki futbolu seçtim şu anda çok daha zor bir hayatım olabilirdi" diyor. Golf oynamaya da meraklı olduğunu belirten Shevchenko, Milan'da oynarken İtalyan modacı Armani'nin defilelerinde podyuma çıkmış.

Ünlü futbolcunun eşi Kristen Pazik, Amerikalı bir manken. Genç karıkoca, bir defilede tanışmışlar. Pazik, Shevchenko ile tanışmadan önce dört yıl süreyle eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin oğlu Pier Berlusconi'yle büyük bir aşk yaşamış. Shevchenko ile Pazik, üç yıl önce bir golf sahasında evlenmiş. İki erkek çocuğa sahip olan ünlü çiftin ilk çocuğu Jordan'ın vaftiz babası Silvio Berlusconi oldu.

Ukrayna'da çok mütevazı bir evde çocukluğunu geçiren Shevchenko şimdi saray yavrusu muhteşem bir malikánede yaşıyor. Malikánenin büyük bir golf sahası var. Çocuklarına çok düşkün bir baba olan Shevchenko, boş zaman bulunca soluğu golf sahasında alıyor.
(Hürriyet)
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.