Magazin

"Babam yırtık jean giymeme çok kızar"

"Babam yırtık jean giymeme çok kızar"

Kadınlar onu örnek alıyor, erkekler hayranlıkla izliyor. Markalar, yeni ürünlerini tanıtması için birbiriyle yarışıyor. Ekranların en bakımlı ve en şık kadınlarından Ebru Akel'le güzellik sırlarını konuştuk.

"Babam yırtık jean giymeme çok kızar"
"Küçük Sırlar" dizisi sona erdi. Yorucu bir sezon muydu sizin için?

'Yorgunluk', benimle çok bağdaşan bir kelime değil. Ama bu yıl hem dizi hem de başka işler bir arada olunca biraz yorulduğumu hissettim açıkçası. Temmuz ve ağustos hızlı geçti.

Peki, siz ne zaman yorulursunuz?

Çok çalışmaktan yorulmam. Beni yoran şey, sistemsizlik ve tembelliktir. Takık vaziyette prensip sahibiyimdir. Her şey yolunda gitmesine rağmen, üç kez sorup kontrol ederim. Bekletmeyi ve bekletilmeyi sevmem, bunun aksi olduğunda modum düşer.

Geçen gün tatile çıkmış ama nezle olmuşunuz sanırım...

Yaz nezlesi gibiydi. Islak saçla dolaşmayı çok severim nedense, hep de o yüzden hastalanırım.

Kurutmadığınız için mi bu kadar canlı duruyorlar dersiniz?

Bu durum yapısıyla da alakalı sanırım. Ama kendimi bildim bileli yüzüme ve saçıma iyi bakarım.

Ne zaman başladı peki saçlarınızla ilgili bu durum?

İlkokulda her gün saat 10.00'da banyom vardı. Banyodan çıkınca saçımı limon kolonyasıyla ıslatırdım ki ıslak görüntüsü gitmesin. Nedense kendimi ıslak saçla güzel hissediyorum. Çocukluğumdan beri parlak saç takıntım var.

BABAM YIRTIK JEAN GİYMEME ÇOK KIZAR

Her gün bu kadar şık ve bakımlı mısınız peki?

Ben saçı yapılı, full makyaj, topuklu ayakkabıyla dolaşan biri değilim günlük hayatta. Aksine bir yırtık jean ki babam çok kızar giymeme, tişört ve sandalet giyerim, hiç makyaj yapmam. Ama benim bakım dediğim şey temiz olmak ve sağlıklı görünmek. Bakım, insanın üst üste yaptığı boyalarla kendini saklaması değildir. Bunu yapanlar bana bakımlı değil, kendilerini, kişiliklerini boyaların altına saklamış kişiler gibi geliyor.

Yayın tarihi: 06.09.2011
580
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.