Magazin

Babam sakın görmesin

Babam sakın görmesin

Erkeklerin kadın kılığına girip kadın gibi yaşamayı öğrendiği "He's a Lady" yarışmasının yerli versiyonunda finale kalan Ozan Polat, "Babam beni böyle görürse kesin öldürür" dedi.

Daha önce yine Med Yapım tarafından ekrana getirileceği duyurulan, ancak eski RTÜK Başkanı Fatih Karaca'nın "Türk erkeğini yaptırtmam" açıklaması üzerine vazgeçilen "He's a Lady" yarışmasının çekimlerine yeniden başlandı.

Değişik iş kollarından ve sosyo-ekonomik statüden 8 erkeğin bir evde yarışacağı program, "O Şimdi Hanımefendi" adıyla yayınlanacak. Çekimlerine birkaç gün önce başlanan programda finale kalan sekiz yarışmacı, ses, zerafet, imaj (saç, makyaj), alışveriş ve nasıl giyinecekleri konusunda eğitim almaya başladı.

Evli ya da sevgilileri olan erkek yarışmacılar, manikürcü, pedikürcü, ağdacı, makyajcı, perukçu, kuaför ve modacılardan oluşan bir ekip tarafından bir günde kadın görünümüne büründü.

Çekimler sırasında yarışmacılardan Ozan Polat, "Babam böyle görürse kesin öldürür. Aman sakın babama bu fotoğrafları göstermeyin" diye konuştu. 21 gün bir evde kadın gibi yaşayacak olan yarışmacılar, ev içinde çoğu zaman kadın kıyafetiyle dolaşacak, ev işlerini de kendileri yapacak. Üç hafta sonunda ipi göğüsleyen yani 'en iyi hanımefendi' seçilen erkek yarışmacıya, 50 bin YTL para ödülü verilecek.

Ağdanın canlarını çok acıttığını dile getiren yarışmacılar, tırnak, kirpik, makyaj, peruk ve külotlu çorap operasyonlarında pek zorlanmadı.

Babasının tepkisinden çekinen finale kalan sekiz erkek yarışmacıdan Ozan Polat, "Ben bu hale nasıl geldim. Sakın fotoğrafımı basmayın" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 28.04.2006
463
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.