Magazin

Baba konuştu ihanet ortaya çıktı

Baba konuştu ihanet ortaya çıktı

Necati Şaşmaz’ın kayınpederi Ahmet Kaşıkcı “Necati kızımı yaz sonu istemeye geldi” dedi

Sözler Şaşmaz’ın o dönem aşk yaşadığı Nur Fettahoğlu’na duygusal olarak ihanet ettiğini ortaya çıkardı.

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesinin yankıları sürerken, ünlü oyuncunun kayınpederinin VATAN’a yaptığı açıklama kafa karıştırdı. İşte Şaşmaz’ın mühendis olan kayınpederi Ahmet Kaşıkcı’nın çok konuşulacak açıklamaları:

- Necati Şaşmaz ile dayımız Ömer Lütfi Mete vasıtasıyla tanışıyorduk. Ama öyle ailece görüşmüyorduk. Şunu belirteyim; Nagehan kocaman bir kız, üniversiteye gidiyor. 18 yaşını geçmiş, çocuk da değil aklı başında bir kız. Sevdikten sonra bir şey de diyemezsiniz. Biz de ailesi olarak bir şey demedik. Evlendiklerine mutlu da olduk. Şu anda kızım çok mutlu. Bu sabah (dün) aradı, sesi de gayet neşeli geliyordu.

- Kızım Necati ile bu yıl yaza doğru bir yerde tanışmış. Zaten aileler Ömer dayı sayesinde birbir-lerini biliyordu. Necati de Ömer dayının yanında olan bir insan. Nagehan ile Necati, Ömer dayının cenazesinde de birbirlerini görmüşlerdir. Ama tanışmaları görücü usulü değil. Nerede tanıştıklarını bilmiyorum. Bir kız babasına böyle bir şeyi söyler mi? Bunu eşim biliyordur, o da söylemez. Kızım bana ilk “Baba seviyorum, evlenmek istiyorum” dediğinde üzüldüm. Her baba gibi kızım evimizden gidecek diye üzüldüm. İlk kızım evleniyor. Onun şokunu yaşadım. Ama sonradan düşündükçe insan seviniyor. Nage-han eninde sonunda evlenecekti. Benim eşim de çok erken evlendi. Hesaplayın işte kızım 20, karım 38 yaşında. Ben de 43 yaşındayım.

- Necati kızımı bu yaz sonu istemeye geldi. Her şey usulüne uygun oldu. Babası ve annesiyle geldi, kızım kahveleri yaptı. Babası Abdülkadir Şaşmaz çok sevdi-ğim saygı duyduğum bir insandır. O gün isteme olayları oldu. Daha sonra iki tarafa da soruldu, fikirleri alındı.

- (Şaşmaz ile kızının arasındaki 21 yaş farkı için) Yaş farkının ileride bir sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Aksine pozitif bakıyorum. Çünkü çok severek evleniyorlar. Bu nikah aylar öncesinden planlandı, öyle ani bir nikah olmadı.

- Kızım, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset 3. sınıf öğrencisi. Okuluna devam etmek istiyor. Şaşmaz ailesi de bitirmesini istiyor.

- Nagehan, sakin, sessiz yapıda bir kızdır. İki kızım daha var. Kardeşleri ablalarının evlenmek istediğini duyduklarıda çok şaşırdılar. Ama sonradan onlar da çok sevindiler.

Ona Hürrem bile yapmadı

Necati Şaşmaz’ın kayınpederi Ahmet Kaşıkçı’nın “Kızımı yaz sonu istemeye geldiler” sözleri en çok da Nur Fettahoğlu üzecek. Şaşmaz’ın Fettahoğlu ile ilişkisi sürerken kız istemeye gittiği kayın-pederinin açıklamasıyla ortaya çıktı. Şaşmaz’ın o tarihlerde Fettah-oğlu’nun Beykoz’daki evinde beraber yaşadığı iddia edildi. Çiftin Ekim ayının ortasında ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Fettahoğlu’nun canlan-dırdığı Mahidevran dizide Hürrem Sul-tan’ın entrikalarıyla karşı karşıya kalıyor.

(Vatan)

Yayın tarihi: 15.12.2012
627
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.