Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Baba isteseydim Cem'den yapardım

Baba isteseydim Cem'den yapardım

Amerika'daki bir sperm bankasından aldığı spermlerle hamile kaldığı için eleştirilen Leyla Kömürcü, sonunda isyan etti.

Çocuğunu babasız büyütmenin kendi seçimi olduğunu belirten Kömürcü, "Baba isteseydim, çocuğu Cem Yılmaz'dan yapardım" dedi.

Aşk yaşadığım erkekler oldu
Ben erkeklerden nefret eden biri değilim. Bu yöntemle çocuk sahibi olmaya da öylesi bir nefret yüzünden karar vermedim. Aksine aşk yaşadığım, değer verdiğim erkek arkadaşlarım oldu. Bunlardan biri de halkın çok sevdiği Cem Yılmaz'dır. Eğer baba isteseydim, çocuğumu ondan yapardım.

"Cem'i niye bıraktın" azarı
Bana şu an bile "Cem Yılmaz'dan niye hamile kalmadın? Paralı insanı bıraktın" diye çıkışan arkadaşlarım var. Bu çok yanlış. Ben hiçbir zaman para düşkünü, bu uğurda zengin erkeklere tuzak kuran biri olmadım. Kendi ayakları üzerinde durabilen, başarılı ve güçlü bir kadınım.

Erkeklere tuzak kuran kadınlar
Öyle kadınlar tanıyorum ki, korunduğunu söyleyip zengin erkeklere tuzak kuruyorlar. O zengin erkeği oyuna getirip, onlardan çocuk doğuruyorlar. Bunun örnekleri çevremizde var, isim vermeme gerek yok. Peki ben ne yaptım, suç mu işledim? Kendi çocuğumun anne ve babası olmak istiyorum, o kadar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.04.2007
328
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.