Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Baba bu fotoğraf için ne dedi?

Baba bu fotoğraf için ne dedi?

Eski futbolcu Metin Tekin, 13 yaşındaki oğlunun nargile içerken çekilen fotoğrafları konusunda eski eşini savundu.

Şevval Sam'ın geçen hafta Bebek Ottoman Nargile'de 13 yaşındaki oğlu Tarık Emir Tekin'in elinde nargileyle görüntülenmesi tartışma yarattı. Sam, oğlunun sadece internet sitesine koymak için nargileyle fotoğraf çektirdiğini açıkladı.

Sam'ın eski eşi Metin Tekin ise "Oğlumun nargile içmek gibi bir alışkanlığı yok. Öyle şey bir şey olabilir mi? Çünkü alerjik astımı var. Değil nargile içmek, dumanlı yerde bile duramaz zaten... Böyle bir iddiaya ancak gülerim. Tarki orada nargile içmiyor, fotoğraf çektirmek için poz veriyor. Olay, Şevval sorumsuz anneye getirilmeye çalışılıyor ama Şevval sorumsuz bir anne değil" dedi.

Eski eşi Şevval Sam'ın oğluyla akşam üzeri bir şeyler içmek için nargileciye uğradıklarını öğrendiğini belirten Tekin, "Biz Şevval ile iyi dostuz. 'Vay bir anne, nasıl bunu yapar?' gibi bir şey yok. Belki çocuğun elinde nargilenin olması hoş bir görüntü değil ama o anlamda yapılmış bir şey değil. Çocuk fotoğraf çektirmek istemiş, o sırada da görüntüsü çekilmiş. Olay farklı yerlere çekilmesin" diye konuştu.


(Milliyet)
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.