Magazin

'Azra’yı idol olarak görmem'

'Azra’yı idol olarak görmem'

Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması’nda dereceye giren güzeller medya karşısına çıktı ve Türkiye Güzeli seçilen Rüveyda Öksüz yaptığı açıklamalar ile dikkatleri çekti.

Rüveyda Öksüz

Geçtiğimiz Cuma güzü Star TV ekranlarında karşımıza çıkan Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması birçok kişinin ilgisini çekti. Birbirinden güzel 20 adayın yer aldığı yarışmada birinciliğin sahibi Rüveyda Öksüz oldu. Türkiye Güzeli seçilerek adını hafızalara kazıyan Rüveyda Öksüz, uzun süre önce Dünya Güzeli seçilen Azra Akın'a olan benzerliği ile de dikkatleri çekti. Yarışmada ikinci olan isim Berrin Keklikler olurken, üçüncü güzel Ezgi Avcı ve dördüncü güzel de Ahu Ağırbaş oldu.

Yarışmanın ardından ilk kez medyanın karşısına çıkan tescilli güzelleri, Doğuş Center'da bir araya geldi. Yarışmaya katılım sürecinde, yaşananlardan ve yarışma anında ödüllerini alırken hissettiklerinden bahseden güzeller, ne kadar heyecanlı olduklarını da belli ediyordu. Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz, "Tacı taktığım an hayatımın en anlamlı ve özel anlarından biriydi. Çok heyecanlandım ve şaşırdım. Kelimelerle o anı anlatmak gerçekten zor", şeklindeki sözleri ile neler hissettiğini açıkladı. Yarışma sürecinde ailesinin inanılmaz bir desteği olduğunu dile getiren, özellikle iki ablasının da katılması için elinden geleni yaptığını bildiren Rüveyda Öksüz, "Azra Akın'a çok benziyorsunuz. Siz de onun yolundan gider misiniz?", şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevapla herkesi şaşırttı.

Dünya Güzeli Azra Akın'a olan benzerliği ile dikkatleri çeken Rüveyda Öksüz, bu soruya oldukça ilginç bir cevap verdi. Adeta bu benzerlikten dolayı huzursuz olduğunu belli eden Türkiye Güzeli, "Azra Akın'ı tabii ki örnek alırım ancak bir idol olarak görmem çünkü kimin izinden gidersen onun her zaman arkasında kalırsın", dedi.

Yayın tarihi: 04.06.2013
1431
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.