Magazin

Azra'nın finalistleri kıskandıran kıyafeti

Azra'nın finalistleri kıskandıran kıyafeti

Bu yıl Çin'de düzenlenen Dünya Güzellik Yarışması'nda jüri üyesi olan 2002 Dünya Güzeli Azra Akın, hem görünümü hem de kostümüyle finalistleri gölgede bıraktı.

2002 Dünya Güzeli Azra Akın, geçtiğimiz cumartesi günü Çin'de düzenlenen 'Dünya Güzellik Yarışması'nda jüri üyesiydi.

Kendinden önceki kraliçelerle birlikte bu zorlu görevi üstlenen Akın, hem sıcak tavırları, hem güzelliği, hem de yarışma gecesi giydiği kostümüyle finalistleri bile gölgede bıraktı.

Nedret Taciroğlu'nun sahibi olduğu Nedo Collection imzalı tuvaletiyle tüm ilgiyi üzerinde toplayan Akın, 1.5 yıl boyunca gardırobunu Taciroğlu'na teslim ettiğini açıkladı. Nedret Taciroğlu ise markasını yurt dışına taşımak anlamında bu yarışmanın çok önemli olduğunu belirterek şunları söyledi:

'Azra bir çekimde benim kıyafetlerimi giymişti. Çok beğenmiş. Ajansı aracılığıyla birlikte çalışmak istediğini söyledi. Ben de kıyafetimin güzel taşınmasını istediğim için memnuniyetle kabul ettim. Azra'yı 1.5 yıl boyunca ben giydireceğim. Davetlerde benim giysilerimi kullanacak. Ben 2000 yılından beri hazırladığım kıyafetleri Amerika'da değişik butiklere veriyorum.

Şimdi de Nişantaşı'nda haute couture atölyesi açtım. Abiye ve gelinlik işine girdim. Nisanda Dubai'de yapılacak defileye hazırlanıyorum. Aynı zamanda 18 Şubat'ta New York'ta düzenlenecek olan fuara her sene olduğu gibi bu sene de katılacağım. Mayıs ve haziran ayı gibi Türkiye'de defile yapmak istiyorum...'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.12.2005
447
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.