Magazin

Azra Akın daldan dala

Azra Akın daldan dala

Bir ayrılıp bir barıştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile ilişkisi tamamen biten Azra Akın, şok bir isimle anılıyor. Dedikodulara göre; Akın, İtalyan aşkına geri döndü.

Güncellenme tarihi:

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI

Azra Akın'la ilgili magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan bir dedikodu, "Bu kadar da olmaz" dedirtti. Kainat Güzeli, yıllar önce Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun süre aşk yaşamış; Tatlıtuğ ilişkisi bitince de gönlünü İtalyan işadamı Francesco Boari'ye kaptırmıştı. Azra Akın, Boari'den ayrılınca da Kıvanç Tatlıtuğ'a dönmüştü.

Brezilya'da tatil
Yakışıklı oyuncuyla evlilik hazırlıkları yaptığı sırada sürpriz bir şekilde ayrılan Azra Akın, ilişki biter bitmez soluğu Brezilya'da aldı. Güzel oyuncunun; Brezilya'da tatil yaptığı isimle ilgili ise ortaya şok bir iddia atıldı. Dedikodulara göre; Azra Akın'ın yanında İtalyan sevgilisi Francesco Boari vardı!

Türkiye'den ayrıldı
Kıvanç Tatlıtuğ aşkı biter bitmez Türkiye'den ayrılan Azra Akın'ın; İtalya ile Hollanda arasında mekik dokuduğu da dedikodular arasında.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 07.03.2012
663
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.