Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aysun'dan dobra dobra

Aysun'dan dobra dobra

New York'a giderken havaalanında Ozan Sevindik adlı gençle görüntülenen Aysun Kayacı, ilk kez Kelebek'e konuştu.

Sema Denker / Hürriyet

Rekortmen yüzücü Sevindik ile bir süredir beraber olduğunu doğrulayan ünlü manken, "Biz pırıl pırıl, yetenekli iki genciz. Lütfen bizi rahat bırakın" dedi.

New York'a giderken havaalanında Ozan Sevindik adlı gençle görüntülenen Aysun Kayacı, ilk kez Kelebek'e konuştu. Rekortmen yüzücü Sevindik ile bir süredir beraber olduğunu belirten güzel manken, "Biz iki tane güzel, pırıl pırıl, yetenekli genciz. Lütfen bizi rahat bıraksınlar" dedi.

Ozan Sevindik ile Amerika'ya gittiğiniz yazıldı. Bu doğru mu?
Evet, doğru.

Yani Ozan Sevindik yeni erkek arkadaşınız...
Evet, ilişkimiz başladı. Ama çok yeni bir ilişki. Ozan askerden bu ay geldi. Askere gitmeden önce tanışmıştık.

Nasıl tanıştınız?
Üniversitedeki arkadaşlarım tanıştırdı bizi. Tanışır tanışmaz da zaten askere gitti. Ama bağımız kopmadı. Hep telefonlaştık. Bir hoşlanma durumu vardı ama ilişkiye dönüşmüş bir şey yoktu aramızda. Ozan bir kere benim yaşıtım. Benden bir yaş büyük. Onun arkadaşları da yaşıtım. Hayatımda ilk defa böyle bir ilişki yaşıyorum. O yüzden çok ama çok mutluyum.

O halde New York'a birbirinizi daha yakından tanımak için gittiniz.
Evet... Bunu burada yapamazdık, çünkü medyanın bizi rahat bırakmayacağını biliyorduk. Belki de Ozan'la New York'ta anlaşamayacaktık, gelince ilişkimizi sürdürmeyecektik, o zaman ne olacaktı? Adım kısa ilişkiler yaşayan, kaçamak yapan manken olacaktı.

Dolayısıyla çiftlerin birbirini tanıma sürecinde konuşmamak, görüntü vermemek en doğal hakkıdır diyorsunuz...
Kesinlikle. Ama ne yazık ki benim insanları tanıma sürecini yaşamaya hakkım yok. Okulum bitene kadar oyunculuk yapacağım. 2 yıl sonra okulum bitince, kimse saçımın telini bile göremeyecek. Her şeyden elimi eteğimi çekeceğim. Çünkü artık yakınımdaki, beni seven insanlar da bu şöhret mevzusundan zarar görmeye başladılar. Bu doğru değil. Bunu Türk halkına yakıştıramıyorum. Ozan, tanınmak isteseydi, bugüne kadar tanınırdı. Tanınmak istemiyor diye kimse aklına göre meslek uyduramaz, ilişki modeli uyduramaz. Ozan için "Ümraniye'de internetevi sahibi" diye yazdılar. Bunu küçümsemiyorum ama doğru değil ki. Onu tanımadan bunları yazamazsınız.

Peki Ozan Sevindik kimdir?
Ozan, Galatasaray Lisesi mezunu, New York Üniversitesi'nden 5 yılda mezun olmuş, biri sanat tarihi diğeri de business olmak üzere iki ayrı dalda diploma almış biri... Şu an bir şirkete ortak ve dış ticaret yapıyor. Genç, parlak, kendi işini, kendi geleceğini kurmuş bir çocuk. Son derece saygın ve düzgün bir ailenin çocuğu. Rekortmen yüzücü, askerliğini de yeni yaptı. Havaalanına gazetecileri onun çağırdığını bile yazdılar. Bu kadar olmaz ki ya! Ozan'ın ailesinden özür diliyorum. Ben de genç, güzel, pırıl pırıl, yetenekli bir kızım ama tek kusurum şöhretli olmak.
867
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.