Magazin

Aysun'dan cevap geldi

Aysun'dan cevap geldi

Aysun Kayacı. canlı yayının ardından "Müjde'nin araba zevki yok Pınar Kür'ün de arabası" dedi.

Önceki akşam NTV'de yayınlanan "Haydi Gel Bizimle Ol" programında yazar Pınar Kür, Aysun Kayacı'nın jeep kullanmasını ağır bir dille eleştirdi. Programda Türkiye'nin Kyoto Protokolü'nü imzalamak için attığı adım konu edildi.

Türkiye'nin protokoldeki kuralları uygulamasının zorluğuna dikkat çeken Müjde Ar, uygulanmasını şüpheli bulduğunu ifaderken, Çiğdem Anad, "Bu protokol gereği ciplere de trafik yasağı gelecek" diyerek konuyu Aysun
Kayacı'nın cipine getirdi.

Kayacı, "Daha emniyette hissediyorum kendimi" diyerek İstanbul'da cip kullanmasının nedenini açıkladı. Şehir içinde cipe karşı olduğunu söyleyen Pınar Kür'ün sert sözleri ise Aysun Kayacı'nın bozulmasına neden oldu.

Kür, "Cipin ne işi var İstanbul'da Allah aşkına. İstanbul'da cip kullanmak kadar akılsızca bir şey yok" dedi. Müjde Ar, "Aaaa Aysun'a akılsız diyor" diyerek işi espriye vururken, Kayacı ise programdaki sessizliğini bozdu. Ünlü manken cip tartışmasıyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"Müjde Ar, emlak almaktan zevk alıyor, ki bunu kendisi defalarca programda açıklamıştır. Dolayısıyla onun araba almak gibi bir zevki yok. Pınar Kür'ün de arabası yok. Araba kullanmadığı için İstanbul trafiğinde bir kadının araba kullanmasının ne kadar zor olduğunu ne yazık ki bilmiyor. Bu yüzden onların bu konuda anlayışlı olmaması çok normal. Ayrıca İstanbul yolları çok zor ve risk teşkil ediyor. Çukuru var, kazı yapıyorlar vs... Bu bakımdan jeepin emniyet açısından avantaj sağladığı bir gerçektir..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.06.2008
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.