Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aysun kalbinin 'fatih'ini buldu

Aysun kalbinin 'fatih'ini buldu

Aysun Kayacı'nın Emre Aşık'ı, Fatih Aksoy için terk ettiği iddia ediliyor.

Futbolcu Emre Aşık'la manken Aysun Kayacı'nın ayrılma nedenlerinin, Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy olduğu iddia ediliyor.

Aysun Kayacı'nın rol aldığı 'Çat Kapı'nın yapımcısı olan Aksoy'un, güzel mankenle dizinin çekimleri sırasında yakınlaştığı söyleniyor. Çiftin kısa sürede birbirlerine şık olduğunu açıklayanlar, Aysun Kayacı ve Fatih Aksoy'un önceki gün aynı uçakla Cannes'a gitmelerinin bu iddiayı desteklediğini bildiriyor.

Havaalanındaki gazetecilere 'tatile tek başlarına gittiklerini' söyleyen çiftin, uçağın 'business class' sınıfında ikili koltukta birlikte uçtuğu öne sürülüyor. Peki sekiz yıldır birlikte olan Aysun Kayacı ve Emre Aşık'ın ilişki nasıl bitti?

Aşık'ın her şeyi, Çengelköy'deki evde beraber yaşadıkları sırada sevgilisi Kayacı'nın cep telefonuna gelen "Kokunu çok özledim" mesajıyla öğrendiği ifade ediliyor. Bu mesaj üzerine Kayacı'nın gerçeği açıklamaya karar verdiği ve "Ben artık bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Zaten sana söyleyecektim" diyerek ayrılık kararını bildirdiği öne sürülüyor.
489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.