Magazin

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyor

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran evleniyor

Gazeteci-şarkıcı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran'ın şoke eden nikâhı yarın Bodrum'da bir kır düğününde kıyılacak.

Güncellenme tarihi:
Birkaç gün önce "Her an evlenebilirim, hayatımda biri olabilir. Evliliği seviyorum" diyen ünlü reklamcı Ali Taran'ın (59) gazeteci ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel'le (32) evleneceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Ali Taran ve Özyılmazel'in aşk fotoğrafları 21 yıllık eşi Selma Taran'dan 13 Haziran'da anlaşmalı olarak boşanan Taran'ın bu ani kararının sebebinin, "Yetenek Sizsiniz Türkiye"de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hülya Avşar ile ilişkisi olduğu iddia ediliyordu. Pazartesi akşamki MFÖ konseri sonrası Bodrum'a giden Taran'ın işlemlerini gizli yürüttüğü nikahın 1 Temmuz Cuma kıyılacağı öğrenildi. Acun Ilıcalı'nın tanıştırdığı çift Bodrum'da bir kır düğünü yapacak, Özyılmazel Vakko gelinlik giyecek. Kendini twitter'dan savundu Haberin duyulmasının ardından Ayşe Özyılmazel ve annesi Oya Germen telefonlarını kapattı. Özyılmazel'in babası şarkıcı Neco(65) haberi basından öğrendi ve inanmadı. Kanser tedavisi gören Selma Taran'ın fenalaştığı, oğlu Kuzey Taran'ın da ağladığı öğrenildi. Selma Taran'ın çevresine "Ayşe'ye tavsiyem dikkat etsin, benim gibi hastalanmasın" dediği öne sürüldü. Boşandıktan sadece 18 gün sonra yeni bir evlilik yapacağı için eleştirilen Ali Taran, twitter'dan "Özel hayata biraz saygı istiyorum. Çok şey mi istiyorum?" dedi. Belediye başkanı, gelini Hülya Avşar zannetti Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon "Sayın Taran nikah işlemleri için bize başvurdu, kendisine tarih verdik. Evleneceği kişinin Hülya Avşar olup olmadığını sorduk, hayır dedi. Arzu ederlerse nikahlarını ben de kıyabilirim" dedi. Önce nüfus idaresine, daha sonra Bodrum Belediyesi'ne giden Ali Taran hem Başkanı Kocadon hem de nikah memuru ile görüştü. Aralarında 27 yaş fark var -Ali Taran eski eşi Selma Taran'dan henüz 13 Haziran'da boşanmıştı. -Ayşe Özyılmazel birkaç hafta öncesine kadar Beyrutlu tekstilci İbrahim ile birlikte ve mutlu olduğunu söylüyordu. -Aşk iddialarını reddeden Avşar ve Taran'ın iki iyi arkadaş olduğu biliniyor. Hülya Avşar ile Ayşe Özyılmazel'in ise birbirlerine açtığı hakaret davaları var. -Çiftin arasında 27 yaş fark var. Özyılmazel, Taran'ın ilk evliliğinden olan kızı Burçak'tan 5 yaş küçük. -Özyılmazel geçen hafta twitter'da Kenan Doğulu'nun "Şans Meleği" için "En sevdiğim şarkı" demişti. Şarkının sözleri şöyle: "Süper hızlı gelişti her şey, bir anda döndü şansımız /Hayat böyle şipşak değişir" (Milliyet)
Yayın tarihi: 29.06.2011
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.