Magazin

Ayşe benden boşanmakta haklı

Ayşe benden boşanmakta haklı

Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel'in 10 aylık evlilikleri tek celsede sona erdi. Taran, eşini karararında haklı bulduğunu söyledi.

Geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran’ın 10 aylık evliliği bir günde resmen sona erdi. Çift dün, Özyılmazel’in boşanma dilekçesini vermesinden bir gün sonra görülen ilk celsede boşandı.

Birbirinden herhangi bir talepleri olmayan çiftin boşanması hızlı oldu. Bu arada Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel’in yakınların dan birine SMS göndererek “Ayşe boşanmakta haklıydı” dediği öğrenildi. Özyılmazel, geçen hafta eşini restorana, sinemaya, spora gitmemekle eleştirmişti.

Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond’ la da Bakırköy Adliyesi’n de boşanmıştı. Geçen yılki boşanma davası başvurudan üç gün sonra, bu seferki dava ise başvurunun ertesi günü gerçekleşti.

Bebek yüzünden mi?
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran, geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bebek krizi yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti. Özyılmazel’in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran’ın sonradan fikrini değiştirdiği için çiftin arasının bozulduğu yazılmıştı.

Özyılmazel’in “20 gün içinde evlenmeye karar verdik, çok aceleci davrandık ve birbirimizi tanımadan evlendik” dediği ve mutsuz olduğunu söylediği de iddia edilmişti. Özyılmazel önceki gün köşesinde yazdığı “Evlilik iyi bir şeydir, çünkü...” başlıklı bir yazı da bu iddiayı destekler nitelikte: “Herkesin en az bir kez evlenmesi gerekir. Aile olmak güzeldir. Eğer yakalanabilirse güven duygusu harikadır. Çocuk yapılır. Çocuk yapmak şu dünyada yapılabilecek en iyi harekettir. Diyeceğim şu ki; çift olmanın tadını çıkarın canlar!”

Oğlunun yanına gidiyor
Evlendikten sonra Ayşe Özyılmaze'in Nişantaşı’ndaki evine taşınan Ali Taran’ın otele yerleştiği ve önümüzdeki günlerde ABD’ ye gideceği öğrenildi. Selma Desmond’ dan olan oğlu Kuzey’ in yanına gidecek olan Taran, bir süre oğluyla zaman geçirecek.

Neco: Beni ilgilendirmiyor 

10 gün önce boşanmaya karar veren Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen ve Neco'ya boşanma kararını 3 gün önce söylediği ve onlara kimseyle bu sırrı paylaşmamalarını sıkı sıkı tembihlediği öğrenildi.

Boşanmayla ilgili olarak Özyılmazel'in babası Neco, "Beni ilgilendiremeyen bir konu. Benim aile yaşantımda herhangi bir sorun yok. Çok mutluyuz, Allah nazardan saklasın." yorumunu yaptı.

Annesi Oya Germen ise "Ali için de Ayşe için de hayırlısı neyse o olsun. Tabii ki çok üzüldüm. Ama kendilerine yakışır güzellikte ve dostça ayrıldılar. İkisinin de yolu açık olsun. Ayşe ve Zeynep gibi zarif ve terbiyeli kızlar yetiştirdiğim için çok mutluyum., şanslı bir anneyim" dedi.

Yayın tarihi: 28.04.2012
525
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.