Magazin

Ayşe bebeğin ilk pozu

Ayşe bebeğin ilk pozu

Ebru-Harun Tan çiftinin oğlu Beren 6. yaşını Partykids'de arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Partinin en dikkat çekici konuğu Deniz Akkaya ve minik kızı Ayşe oldu.

Deniz Akkaya bebeği Ayşe ile katıldığı partide kızı Ayşe ile birlikte ilk pozu HELLO!'ya verdi.

Akkaya anneliğe iyice alışmış görünüyordu. Formu da oldukça yerindeydi çiçeği burnunda annenin. Minik Ayşe ise şirinliğiyle gönülleri fethetti.

Partiye gelen konuklar büyük ilgi ve sevgi gösterisinde bulundular Ayşe'ye karşı. Ayşe ise olan bitenlere gülücük atmakla yetindi. Demet Kutluay da partiye kızı İrem ile birlikte katıldı. İrem arkadaşlarıyla oynamak yerine annesiyle birlikte kalmayı tercih etti. Partiye Beren'in kuzeni Saran Tan da annesiyle birlikte katıldı.

Yaşgünü partisine Ebru Şallı Tan'ın arkadaşları çocuklarıyla birlikte katıldı. Harun Tan ise oğlunun doğumgünü partisine pasta kesilirken yetişti.

Beren, uzay mekiği ve astronot şeklindeki pastasının mumlarını arkadaşlarıyla birlikte üfledi. Pastasına bakılırsa Beren belli ki bu aralar uzaya ilgi duyuyor.

Uzay mekiği şeklindeki pasta diğer çocukların da çok ilgisini çekti. Çocuklar pastanın başında hayal dünyasına daldılar. Beren'i annesi ve babasının dışında ilk kutlayanlardan biri de anneannesi Şefika Şallı oldu. Beren ve arkadaşları pastalarını yedikten sonra oyun başına gitti. Kız çocuklar bebeklerle oynarken erkek çocuklar da enerjilerini duvara tırmanarak attılar...

Yayın tarihi: 11.03.2010
413
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.