Magazin

'Ayşe başını duvarlara vursun'

'Ayşe başını duvarlara vursun'

Çağla Şikel, geçtiğimiz hafta sonu kameralar önünde 2 yıldır küs olduğu babası Neco ile barışan Ayşe Özyılmazel'e nasihatte bulundu.

çağla şikel

Sunuculuğunu üstlendiği 'Her Şey Dahil' programında, Ayşe Özyılmazel'in babasıyla sarılma görüntülerini izleyince duygulanan Çağla Şikel, şunları söyledi:

"Babasını kaybetmiş birisi olarak söylüyorum. Baba kızın sarılması, o koku, hayatta ona başka kimsenin yaşatamayacağı bir şey.

Bence kafasını taşlara, duvarlara vursun. O iki yılına yansın. Ne olursa olsun onların bu dünyada eşi benzeri yoktur. Hayattayken kıymetini bilsin"

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde konser veren Ayşe Özyılmazel, babası Neco'nun eşi İdil ve çocukları ile kendisini dinlemeye geldiğini görünce duygusal anlar yaşadı.

Yaklaşık iki yıldır babasıyla ailesini görmediğini belirten Özyılmazel, şarkısını bitirdikten sonra sahneden gözyaşları içinde inerek babasına sarıldı, daha sonra konserine devam etti.

Ayşe Özyılmazel, şarkısını bitirdikten sonra babasının kendisini dinlemeye geldiğini fark edince duygulandığını dile getirip, gözyaşları içinde, "Bugün çok heyecanlıyım, çünkü babam gelmiş. Teşekkür ediyorum ona geldiği için. Babalar ve kızları hiç ayrılmamalıdır. Bu çok önemlidir. Bir arada olmalıyız. Hayat hepimiz için zor, hepimizin hataları var, bir arada olmalıyız" diye konuştu.

Kızının konuşması karşında Neco da gözyaşlarını tutamadı ve duygusal anlar yaşadı. Konuşmasını devam ettiremeyen Özyılmazel babası Neco’nun yanına giderek, gözyaşları içinde sarıldı. Yaklaşık iki yıldır görüşmediklerini, kardeşlerini de görmediğini belirten Özyılmazel, "Onları burada görünce çok duygulandım ve heyecanlandım" dedi.

Özyılmazel, kardeşleri Leyla ve Ali Nejat ile sahneye çıkarak 'Enerji' adlı şarkısını seslendirdi, dans etti. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Ayşe Özyılmazel, sevenlerine keyfili anlar yaşattı. Özyılmazel zaman zaman seyircilerin arasında dolaşıp, sevenlerine karşı sıcak davranışlarda bulundu.

Yayın tarihi: 24.09.2013
1334
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.