Magazin

Ayrılık sebebi İran kedisi

Ayrılık sebebi İran kedisi

Ajda Pekkan ile Okan Tapan'ın iki yılı aşkın süren ilişkisinin, Süperstar'ın evindeki İran kedileri yüzünden bittiği ortaya çıktı.

Ajda Pekkan ile Okan Tapan'ın ilişkisi iki yılı aşkın süredir devam ediyordu. Ancak zaman zaman küçük krizler yaşanan bu ilişki, iki ay önce kesin olarak bitti. Taraflar neden ayrıldıkları konusunda açıklama yapmasa da, gerçek sonunda ortaya çıktı. İkili, Tapan'ın, Süperstar'ın Polonezköy'deki evinde beslediği İran kedilerinin evden gitmesini istemesi yüzünden ayrılmıştı.

Kediler bu evden gidecek
Ayrılık kararının alındığı gün Pekkan, Tapan'ı evine yemeğe davet etti. Kusursuz bir masa hazırlattı, masaya mumlar yerleştirdi. Ancak romantik akşam planı, Okan Tapan'ın İran kedilerini göstererek "Bu hayvanlar bu evden gidecek" demesiyle altüst oldu. Çok sinirlenen sanatçı, "Burası benim evim ve bu hayvanlar hiçbir yere gitmeyecek" diyerek ilişkiyi noktaladı.

Otelde gerginlik
Ajda Pekkan ile Okan Tapan arasındaki ilk ciddi gerilim, üç ay kadar önce yaşanmıştı. Pekkan'ın Ankara'da verdiği bir konsere giden Tapan, akşam yemeğinde buluşacağı sanatçının kendisini Sheraton Oteli'nin lobisinde bekletmesine sinirlenmiş, "Bu kadını beklemekten bıktım usandım" diyerek uluorta tepkisini dile getirmişti. Bu olay, ayrılığa zemin hazırladı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.05.2006
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.