Magazin

Ayrılık nedeni gece gelen cep mesajı

Ayrılık nedeni gece gelen cep mesajı

Murat Han ile Tuba Ünsal aşkının da cep mesajı yüzünden bittiği ortaya çıktı.

Ünsal'ın cep telefonuna gece yarısı gelen "Seni özledim, neredesin" mesajını gören Murat Han, ilişkiyi bitirdi.

Zamansızlık yüzünden demişlerdi
Murat Han ile Tuba Ünsal'ın geçtiğimiz yaz başlayan aşkları, Han'ın "Vicdan" filminin çekimleri sırasında sona ermişti. Birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramadıkları için ayrılmaya karar verdiklerini açıklayan ikili, iki aylık ilişkilerini sessiz sedasız bitirmişti. "Her zaman dostuz" diyen Han ve Ünsal, ayrılıktan sonra bir araya gelmemeye özen göstermiş, özellikle Murat Han, Ünsal'ın bulunduğu ortamlara girmekten kaçınmıştı.

Mesajı gönderen yabancı uyruklu
Geçtiğimiz günlerde bir partide karşılaşan ve ortak bir arkadaşlarının "Neden konuşmuyorsunuz" sorusu üzerine bir süre sohbet etmek zorunda kalan ikilinin ayrılığına, Ünsal'ın cep telefonuna gelen bir mesajın neden olduğu ortaya çıktı. Aynı evde kaldıkları bir gece Tuba Ünsal'ın cep telefonuna yabancı uyruklu birinden gelen "Seni çok özledim, neredesin" mesajını gören Murat Han, sabah olur olmaz sevgilisine mesajı gösterip, ilişkiyi bitirdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 29.11.2008
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.