Magazin

Ayrılık anlaşması imzaladılar

Ayrılık anlaşması imzaladılar

Hollywood'un ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolie'nin (34), ünlü bir boşanma avukatına danışarak 330 milyon dolarlık bir ayrılık anlaşması imzaladığı öne sürüldü.

Güncellenme tarihi:
Anlaşmaya göre 5 yıldır birlikte yaşayan çiftin, malvarlıklarını eşit olarak bölüşeceği ve 6 çocuğun velayetinin Angelina Jolie'de olacağı belirtildi. Çiftin evlat edindiği Maddox (8), Pax (6) ve Zahara'nın (5) dışında Shiloh (3), Knox ile Vivienne (17 aylık ikizler) adlarında biyolojik çocukları var. Öte yandan, son filmi "Tuz" için Rusça öğrenen Angelina Jolie'nin, Rusça öğretmeni ile ateşli bir aşk yaşadığı konuşuluyor. ABD magazin dergisi "In Touch Weekly"ye konuşan, New York'taki Waldorf Astoria Oteli'nde yatakları toplamakla görevli kadın, "Onlar çıktıktan sonra odayı toparladım. Banyoda yerlere orkideler konulmuştu. Tüm havlular kullanılmıştı. Banyo küvetini suyla doldurmuşlardı" diye konuştu.
Yayın tarihi: 25.01.2010
366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.