Magazin

Ayrılığın sebebi Meg Ryan mı?

Ayrılığın sebebi Meg Ryan mı?

23 yıllık birlikteliklerini bitiren Tim Robbins ve Susan Sarandon'un ayrılığına beyazperdenin başarılı oyuncusu Meg Ryan'ın sebep olduğu söyleniyor.

Güncellenme tarihi:
Üç ay önce 23 yıllık ilişkilerini bitirdiklerini açıklayan Hollywood'un gözde çiftlerinden Susan Sarandon ve Tim Robbins'in ayrılığının ardında beyazperdenin başarılı ismi Meg Ryan'ın olduğu iddia edildi. Meg Ryan burada 63 yaşındaki Sarandon ile evlenmemesine rağmen ondan iki çocuğu olan 51 yaşındaki Robbins'in yaklaşık bir senedir 48 yaşındaki Ryan ile birlikte olduğu söyleniyor. İddialara göre son yıllarda Sarandon ile ilişkisinde mutlu olmadığı söylenen Robbins, Ryan ile evlenmeyi düşünüyor. Robbins'in yakın çevresi, başarılı oyuncunun Ryan'la birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu ve Sarandon'a geri dönmeyi düşünmediğini söyledi. Sarandon'dan ayrıldıktan sonra Ryan'ın Los Angeles'taki evine taşınan Robbins'in ayrılık sonrası eve daha rahat girip çıkabildiği söyleniyor. 10 sene önce eşi Dennis Quaid'den rol arkadaşı Russell Crowe'la yaşadığı ilişki yüzünden boşanan Ryan'ın, bu yüzden Robbins'le yaşadığı ilişkiyi açıklamak istemediği söyleniyor. Basından ve hayranlarınlarından kötü tepki almaktan korkan Meg Ryan'ın, Hollywood'da yaratacağı kötü imajın kariyerini de olumsuz etkilemesinden korktuğu için ilişkisini gizlediği öne sürülüyor.
Yayın tarihi: 05.03.2010
1063
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.