Magazin

Ayrılığın sebebi belli oldu

Ayrılığın sebebi belli oldu

Jessica Simpson ile Nick Lachey'in beklenmedik ayrılıkları herkesi şaşırtmıştı. Bu sürpriz ayrılık için herkes Nick Lachey'i suçlamıştı. Ancak ünlü sanatçının günahını almışlar.

Jessica'nın seksi pozları sağda

Her şey 2005 yılının şubat ayında, Prince'in Grammy ödülü kazanmasından sonra düzenlediği partide başladı. Partide Jessica Simpson, şarkıcı John Mayer ile tanıştırılmıştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde John ve Jessica'nın birbirine yakınlaşması gözlerden kaçmamıştı. Aradan bir buçuk yıl geçtikten sonra ise, Jessica Simpson ile John Mayer arasındaki ilişkinin ciddi boyutlara ulaştığı anlaşıldı.

Jessica Simpson, şimdilik yeni sevgilisi hakkında fazla bilgi vermek istemiyor. Sadece onun çok yetenekli bir sanatçı olduğunu ve yakın bir gelecekte listeleri zorlayacağını söylüyor. Sevgililer şimdilik ortalıkta pek görünmüyorlar. Genellikle John Mayer'in evinde buluşuyorlar.

Ancak sevgililer geçtiğimiz temmuz ayında da New York'un en lüks lokantalarından birinde mum ışığı altında yediler. Aşk ilişkileri giderek güçlendiğine göre, gazetecilerden köşe bucak kaçmalarına gerek kalmadı.

Jessica Simpson, kısa bir süre önce, bir gazeteciye hoşlandığı erkek tipini anlatırken "Benim hayatıma girecek erkeğin dış görünüşünü hiç umursamam. Sadece hayal gücü olan erkekleri tercih ederim. Seven erkek hayal kurmasını bilmeli. Belli kuralların arasına sıkışıp kalmış erkeklerden hoşlanmam." demişti.

John Mayer, genç kadının bu tarifine harfi harfine uyuyor. Romantik sesiyle kadınları büyüleyen genç şarkıcının gerçekleştirmek istediği büyük hayaller var. Bunlardan biri ve en önemlisi de Jessica Simpson ile evlenebilmek. Kısacası Nick Lachey'in bu ayrılıkta hiçbir günahı yok. Jessica Simpson, yaklaşık iki yıldır John Mayer ile aşk yaşıyormuş.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.09.2006
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.