Magazin

Ayrılığın sebebi Ayvalık buluşması

Ayrılığın sebebi Ayvalık buluşması

Beren Saat'in, sevgilisi Levent Semerci'yle ayrılığının nedeni ortaya çıktı.

Saat'in, Ayvalık'ta eski aşkı , Bülent İnal'la buluştuğunu öğrenen Semerci ilişkiyi bitirmek istedi. Ancak Saat, İnal'la tesadüfen karşılaştığını söyleyerek Semerci'yi ikna etti.

İZİN GÜNÜNDE AYVALIK'A GİTTİ
Magazin kulislerine önceki hafta bomba gibi düşen Beren Saat Levent Semerci ayrılığının perde arkası gün yüzüne çıktı. 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin Çeşme'deki çekimleri sırasında boş gününde Ayvalık'a giden Saat, burada eski sevgilisi Bülent İnal'la buluştu. İkilinin, birlikte oldukları dönemde sık sık gittikleri Ayvalık'ta zaman geçirdiğini öğrenen ve çok sinirlenen Levent Semerci, Saat'le ilişkisini bitirdi.

ÖZEL GÖRÜŞME DEĞİL TESADÜF
Beren Saat, sevgilisi Levent Semerci'nin ayrılık kararı aldığını öğrenince durumu anlattı. Semerci'ye, Bülent İnal'la Ayvalık'ta tesadüfen karşılaştıklarını söyleyen Saat, sevgilisini ikna ederek ayrılık kararından vazgeçirdi. Ayvalık'ta eski bir butik otel satın alarak restorasyonuna başlayan İnal da Beren Saat'le karşılaşmalarının tamamen tesadüf olduğunu, özel bir görüşme olmadığını açıkladı.

(Habertürk)
Yayın tarihi: 09.10.2010
494
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.