Magazin

Ayrılığın nedeni ihanetmiş!

Ayrılığın nedeni ihanetmiş!

Arda Turan ile Sinem Kobal ayrılığındaki sır perdesi aralandı.

Önceki hafta İstanbul'a gelen futbolcunun sosyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı konuşuluyor.

Herkes yaz aylarında evlenmelerini beklerken, bir anda aşklarına nokta koyan Arda Turan-Sinem Kobal cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Madrid'in gece hayatında da sık sık boy gösteren Arda'nın değişiminden şikayetçi olan Sinem Kobal, ilişkisine sahip çıkıp suskun kalmayı tercih etmişti.

ASLIHAN'LA SABAHLADI
Ancak geçtiğimiz çarşamba İstanbul'a gelen Arda'nın son kaçamağı pahalıya patladı. Arda'nın sosyetik aşklarıyla bilinen Aslıhan Doğan'la kaçamak yaptığı iddia edildi. İkili, çarşamba günü Arnavutköy'de başlayan gecelerini Etiler Şamdan'da tamamladı. Sabaha kadar süren bu sıcak geceyi öğrenen Sinem Kobal'ın ise aşkına nokta koyduğu öğrenildi.

LİSTESİ KABARIK
Hakan Kosif'le yaşadığı aşkla tanınan Aslıhan Doğan'ın adı daha sonra başka bir sosyetik isim olan Kaan Boyner'le anıldı. Saklambaç'ın haberine göre; Hacı Sabancı'yla da kısa süreli ilişki yaşayan Aslıhan'ın aşk listesine giren son isim ise futbolcu Arda oldu.

Yayın tarihi: 06.03.2012
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.