Magazin

Ayrılığın nedeni ihanet mi?

Ayrılığın nedeni ihanet mi?

Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer ayrılığında şok iddia...

aşkın nur yengi haluk bilginer

Yengi’nin Bilginer’den ihanet yüzünden ayrıldığı ve yakınlarına “Medya beni nasıl bulduysa o kızı da öyle bulsun” dediği öne sürüldü.

Hürriyet'in gündeme getirdiği ayrılık iddiasının ardından önceki gün “Aldığımız ortak karar sonucunda özel hayatımızı ayırdık” diye açıklama yapan Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer’le ilgili çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. Söylenenlere göre altı yıllık evlilik, Bilginer başka bir kadınla ilişki yaşadığı için bitme noktasına geldi.

Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi ile eski eşi Zuhal Olcay’dan boşanmadan önce aşk yaşamaya başlamıştı. 2004’te Olcay’dan boşanan Bilginer’in Yengi’yle ilişkisi, 2005’te Ömerli’deki evinin balkonunda görüntülenmeleriyle ortaya çıkmıştı. Aşkın Nur Yengi’nin yakın çevresine kendisinin de ihanete uğradığını söylediği ve “Beni nasıl buldularsa, o kızı da öyle bulsunlar” dediği öne sürüldü.(Hürriyet)

Yayın tarihi: 25.05.2012
999
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.