Magazin

Ayrılığın nedeni hizmetçi kadın mı?

Ayrılığın nedeni hizmetçi kadın mı?

Seda Sayan ve Onur Şan'ın boşanma kararının perde arkasıyla ilgili yeni bir iddia...

Onur'un sevgilisiyle telefon konuşmalarını duyan hizmetçi Seda Sayan'ı harekete geçirdi Daha önce 5 kez evlenen Seda Sayan, 2 yıl süren son evliliğinde de mutluluğu bulamadı.

Büyük hayallerle evlendiği ve çocuk sahibi olmak istediği Onur Şan'dan ani bir kararla ayrılan Seda Sayan'ın ihanete uğradığı konuşuluyor. Sayan'ın kendisine vakit ayırmadığı gerekçesiyle ayrılmaya karar verdiği Onur Şan'ın şarkıcıyı aldattığı dedikoduları, bomba etkisi yarattı.

İddialara göre; evde sevgilisiyle telefonlaşan Onur Şan, hizmetçinin gazabına uğradı. Şarkıcıyı dinleyen hizmetçi, Onur ve sevgilisi arasındaki konuşmayı hemen Seda Sayan'a bildirdi.

İddia edilen konuşmada ise Onur Şan'ın sevgilisine, "Dayan canım, çok az kaldı. Biraz daha para kazanayım zaten ayrılacağım" dediği söyleniyor. Bu konuşmaları duyan Kadırgalı'nın ihaneti kabul etmeyerek hemen boşanma kararı aldığı ancak gurur meselesi yaptığı için ortaya 'ilgisizlik' bahanesini attığı konuşuluyor.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 18.02.2010
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.