Magazin

Ayrılığın nedeni 'çocuk'

Ayrılığın nedeni 'çocuk'

Demet Akalın, 4,5 ay önce Çeşme'de jet hızıyla evlendiği işadamı Oğuz Kayhan'dan tek celsede boşandı. Tanıklara göre ayrılık nedeni Akalın'ın çocuk sahibi olmak istememesi.

Çiftin çalışma saatlerinin uymaması nedeniyle birbirlerini çok az görebildikleri belirten tanıklar, Ümmet Kayhan'ın çocuk sahibi olmak istemesine karşın Demet Akalın'ın karşı çıktığını ve bu yüzden sık sık tartıştıklarını söyledi.

Fatih 3. Aile Mahkemesi tarafından 2007 yılının Mart ayına verilen boşanma davası tarihi tarafların anlaştıklarını bildirmeleri üzerine dün görüldü. Demet Akalın ve Ümmet Kayhan, adliyeye ayrı ayrı geldiler. Eşi Demet Akalın'la yan yana gelmemeye çalışan Ümmet Kayhan, duruşma saatini adliyenin arka bahçesinde bekledi. Duruşma saatinin yaklaşmasıyla adliyenin koridorlarına geçen çift burada da biraraya gelmemeye özen gösterdi.

Duruşmada hakimin söz verdiği İstanbul'daki Chocolate kafelerin sahibi Ümmet Kayhan, sadece "Dilekçemizde yazılı olanlara katılıyorum. Boşanmak istiyorum" demekle yetindi. Demet Akalın da eşinin açtığı boşanma davasını kabul ettiğini belirtti.
Yayın tarihi: 18.11.2006
600
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.