Magazin

Ayrılığın nedeni bu sahneler mi?

Ayrılığın nedeni bu sahneler mi?

Bülent İnal, sevgilisi Beren Saat'ten ayrılmasına dizideki öpüşme sahnelerinin neden olduğu iddiasını yalanladı: "O sahneler 10 aydır var. Oysa biz 10 gün önce ayrıldık. Dizilerde ben de öpüşüyorum niye kıskanayım.

Güncellenme tarihi:
Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i Beren Saat, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Bülent İnal ile yollarını ayırdı. Evlilik planları yapan iki sevgilinin bu kararı herkesi şaşırttı. Ayrılma nedeni olarak ise Beren Saat'in başrolünde yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisinde rolü gereği Kıvanç Tatlıtuğ ile sık sık öpüşmesi ve İnal'ın bundan rahatsız olması gösterildi. Şimdiye kadar özel hayatıyla ilgili konuşmayan sevgililer, iddialar karşısında sessizliklerini ilk kez bozdu. 'Öpüşmesine karışmam' Öpüşme sahneleri yüzünden sevgilisini terk ettiği iddia edilen Bülent İnal, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: "Bu dizi 10 aydır devam ediyor, biz ise ilişkimize 10 gün önce bitirdik. Ben de oyuncuyum asla böyle bir sahne yüzünden Beren'i kıskanmam. Ben bu işin okulunu okumuş bir oyuncuyum, aramızda böyle bir şey sorun olmaz. Ne ben ona karışırım ne de o bana. Sonuçta ben de dizide öpüşüyorum. Ayrılık ikimizin ortak kararıdır. Konuyla ilgili de ilk ve son kez size konuşuyorum. Beren'le çok dostça, sohbet ederek ayrıldık, dargınlığımız, kinimiz yok." İşte o sahneler ve daha fazlası... Beren Saat ise "Biz o sahnelerde hiçbir şey hissetmiyoruz. Böyle komik bir iddia olabilir mi?" diyerek iddiaları yalanladı. (Vatan)
Yayın tarihi: 19.06.2009
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.