Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aynı marangozun soyundan geliyorlar

Aynı marangozun soyundan geliyorlar

Madonna, Celine Dion ve Cornwall Düşesi Camilla'nın Zacharie Cloutier adlı bir Fransız marangozun torunları olduğu ortaya çıktı.

ABD'li pop müzik yıldızı Madonna, Kanadalı şarkıcı Celine Dion ve İngiltere veliaht Prensi Charles'ın ikinci eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın Zacharie Cloutier adlı bir Fransız marangozun soyundan geldikleri ortaya çıktı. 1621'den bu yana 300 yıllıktan fazla bir süreyi kapsayan Kanada devlet arşivindeki belgeler, 3 ünlü kadının akraba olduğunu gösteriyor. Dün "ancestory.co.uk" adresli sitede yayımlanan arşiv belgelerinde aile tarihçesiyle ilgili bilgilere yer verildi.

İnternet sitesinin sözcüsü Simon Harper, "Uzak olsa bile Madonna, Celine Dion ve Camilla arasında akrabalık ilişkisi olması aile geçmişiyle ilgili araştırmaların ne kadar önceden tahmin edilmesi güç sonuçlar getirebileceği ve eğlenceli olabileceğini gösterdi" diye konuştu. Açıklanan Kanada arşiv belgelerinde eski Başbakanlardan Pierre Trudeau da dahil ünlü Quebec'li ailelerle ilgili bilgiler de yer aldı.
296
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.