Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aynı evde yaşıyorlar

Aynı evde yaşıyorlar

Jennifer Aniston, Brad Pitt'ten ayrıldıktan sonra bekar evine geri dönmüştü. Aniston, artık Hollywood Tepeleri'ndeki evinde yalnız değil. Vince Vaughn, geçtiğimiz hafta sevgilisinin evine yerleşti.

Aniston'un müthiş fotoları sağda

Kocası Brad Pitt'in kendisini Angelina Jolie için terk etmesi, Jennifer Aniston için tam bir yıkım olmuştu. Bu ayrılık sonrası oldukça zor günler geçiren Aniston, kendini tamamıyle işine vermişti.

Aniston, bu sıkıntılı dönemi "The Break Up" adlı filmdeki rol arkadaşı Vince Vaughn sayesinde atlattı. Çekimler sırasında aralarında bir ilişki olduğu söylentilerini yalanlayan ikili, şimdilerde beraberliklerini saklama gereği duymuyor.

EVLENMEK İSTİYOR
Jennifer Aniston- Vince Vaughn cephesinden gelen son haberlere bakılırsa, iki ünlünün ilişkisi giderek güçleniyor. Jennifer Aniston, boşanma sonrası Brad Pitt'le evlenmeden önce yaşadığı evine geri dönmüştü. Söylenenlere göre geçtiğimiz hafta Vince Vaughn da sevgilisinin Hollywood Tepeleri'ndeki evine yerleşti.

Geçmişin acılarından tamamen kurtulmuşa benzeyen Jennifer Aniston, sevgilisiyle en yakın zamanda evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyormuş. Aniston'ın arkadaşları da Vince Vaughn'ın ona çok uygun olduğunu düşünüyor ve çiftin birbirlerine çok yakıştığını söylüyormuş.
(Hürriyet)
347
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.