Magazin

Aydilge:''Çok Büyük Sahtekarlık''

Aydilge:''Çok Büyük Sahtekarlık''

Şarkıcı Aydilge, Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu

Güncellenme tarihi:

Evinde hazırladığı ‘Evden Canlı Canlı’ albümüyle hayranlarının karşısına çıkan Aydilge, tık rekorları ve Demet Akalın-Aleyna Tilki polemiğiyle ilgili konuştu.

Milyonluk tıkları, “Bu büyük bir sahtekârlık” diye yorumlayan şarkıcı, Akalın-Tilki polemiği için “O kavgaların danışıklı olduğunu düşünüyorum. Demet ve Hande Yener önce kavga etmiş, sonra reklamda oynamışlardı” dedi."Aleyna Tilki şu an tek şarkısıyla rekoru elinde bulunduruyor" sözleri üzerine Aydilge şu yanıtı verdi:

"Bunlar normal değil. Yurtdışındaki sanatçılar bu kadar tıklanmıyor. Allah aşkına sen nasıl Madonna’dan çok dinlenebilirsin? O dünya starı. Bir de bu mantıkla düşünmek lazım. Bu büyük bir sahtekârlık. Sistem bu yalan üstüne kuruluyor. Tıklanmalardan tutun da kavgaların bile oyun olduğunu düşünüyorum. Aleyna Tilki ve Demet Akalın birbirlerine laf atıyor. Ben bunun bile planlandığını düşünüyorum. Yine Demet Akalın ve Hande Yener önce kavga etmişti sonra beraber reklamda oynadılar. İnsanlar bu oyunu yapmakta özgürler ama dinleyici biraz farkındalık geliştirsin."

Kaynak:Posta

 

 

Yayın tarihi: 21.02.2017
31761
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.