Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ayak parmağıyla aldatma olur mu

Ayak parmağıyla aldatma olur mu

İngiliz futbolcu David Beckham'ın, eşi ve aile dostlarıyla çıktığı bir yemekte arkadaşının eşine masa altından kur (!) yapması, yeni bir tartışma başlattı.

İspanya'nın Seville kentindeki yemekte çekilen fotoğraflar iki hafta önce basında yer aldı. Ancak yakışıklı futbolcunun sandaletini çıkarıp, karşısında oturan güzel kadını ayaklarıyla okşadığına, İngiliz magazin dergisi Sneak dikkat çekti. Biz de ünlülere sorduk; 'Siz Victoria Beckham'ın yerinde olsaydınız, sabah gazetede bu fotoğrafı gördüğünüzde ne yapardınız?'

Hülya Avşar
 • Üç maymunu oynardım


 • Benim çok daha beter durumlara düştüğümü herkes biliyor. Bence bu fotoğrafı düşünecek kişi, karşısında oturan kadının eşi olmalı! Türkiye'de erkeklerin her yaptığı mübah olduğu için ve de çocuklu bir anne olduğum için, her zaman olduğu gibi üç maymunu oynardım.

  Seren Serengil
 • Belki fantazileridir


 • Uzun süreli ilişkilerde cinsellik monotonlaşabilir. Beckham, belki de çok sıkı görüştüğü insanlarla fantazi yapmıştır ve eşinin de haberi vardır. Fotoğrafı bir tek, karşı taraftaki kadının eşi bozuyor. Ben olsam ikisinin de ayaklarını kırardım. Ayrıca benimleyken, başkasının ayağını okşayacak erkek göremiyorum. Türkiye'nin en güzel ayakları olan sanatçısıyım.

  Seray Sever
 • Hemen terk ederdim


 • Böyle bir durumda kalsam, sevgilim veya eşim, kim olursa olsun hemen bırakırdım. Bu olaydan sonra bir metre yakınıma bile yaklaşamaz, o insan benim için bitmiştir. Bu olayda saygısızlık, sevgisizlik, daha doğrusu ahlaksızlık var. Yanındaki insanı aptal yerine koymak var.
  (Hürriyet)
  570
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.