Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ayağı ağrıyordu öptüm, ne var bunda?

Ayağı ağrıyordu öptüm, ne var bunda?

Erkek arkadaşı İlker İnanoğlu'nun ayaklarını öperken objektife takılan Zeynep Mutlu konuştu.

Birlikte tatil yaptığı sevgilisi İlker İnanoğlu’nun ayağını öperken Günaydın muhabiri tarafından görüntülenen Zeynep Mutlu, o anı anlattı: “İnsan sevgilisinin, nişanlısının, kocasının ayağını öpemez mi? Ayağına bir şey batmıştı, şakalaşıyorduk. Ben kızımın da ayaklarını öperim. Ataerkil bir şeyle hiç alakası yok. Bir espri var, komik. Eğleniyorduk aramızda. Çok da ayıp birşey değil bence. Birbirimizi ne kadar sevdiğimizi gösteriyor. İnsanlar herhalde kıskanıyor. Ben feminist değilim. O kadar alaturka bir davranış da değildi. İnsanlar bunun için ayağa kalkmasın, PETA için kalksınlar. O kadar kedi köpek öldürülüyor.”

İlker İnanoğlu da “Bir insanın, ayağı ağrıyan bir insanın ayağını öpmesinde ne var? Siz eli ağrıyan birine ‘Aa öpeyim geçer’ demiyor musunuz? Feministler kalksın o zaman ayağa, biraz canlansın Türkiye” diyerek tepkisini dile getirdi.

Vatan'ın haberine göre, 2007 yılında Türkbükü’nde sevgilisi caz şarkıcısı İlhem Khodja ile tatil yapan Mithat Can, sudan çıkarken sevgilisinin poposunu öperek magazin gündemine oturmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Çeşme’de Tuğba Özerk’in sevgilisi Mazhar Can da genç şarkıcının ayağını öpmüştü.

(Habertürk)

589
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.