Magazin

Avşar'dan güldüren gaf

Avşar'dan güldüren gaf

İstanbul ve Antalya'nın ardından Hülya Cup Tenis Turnuvası'nın son ayağı İzmir'de 8- 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Güncellenme tarihi:
Kültürpark Tenis Kulübünde bugünkü son maçların ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcular ödüllerini aldı. HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN Organizasyonla ilgili bir konuşma yapan Hülya Avşar, "Bu yıl başarılı çocuklar burslarla ödüllendirilecek. Tabi derslerinin de iyi olması önemli" dedi. "Yıllara rağmen güzelliğinizden birşey kaybetmediniz. Bunu neye borçlusunuz" diye soru soran bir basın mensubuna, "O kadar sene geçiyor. Bir değişiklik olmaz olur mu? Sadece güzel yaşlanıyorum. Çünkü estetik, botoks, götoks yaptırmadım" dedi. Yaptığı gafı farkeden ve çevredekilerle birlikte gülmeye başlayan Avşar, "Ben arkadaşlar arasında botoksla ilgili öyle konuşuyorum. Fena rezil olduk" dedi. Tören sonunda Avşar, annesiyle birlikte gelen 7.5 aylık Mina adlı bir bebeği de sevdi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.06.2011
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.