Magazin

Avşar'dan bir hakaret daha! (VİDEO)

Avşar'dan bir hakaret daha! (VİDEO)

Hülya Avşar, kendisine Gülben Ergen'in 'Şah damarım mısın?' mesajını soran TV muhabirine kameralar önünde hakaretler yağdırırken, konuk olduğu 60 Dakika programında magazin muhabirlerini hedef alan açıklamalarına devam etti.

Güncellenme tarihi:
hülya avşar

Hülya Avşar, akrabalarıyla Tarabya 'daki Kıyı Restaurant 'da yedi. Çıkışta keyfi yerinde olan Avşar, gazetecilerle sohbet etti. Bir TV muhabiri Avşar 'a, tam arabasına yöneldiği sırada Gülben Ergen 'in telefon mesajlarıyla ilgili bir soru yöneltti.

HAKARETLERİNİN ARKASINDA DURDU (VİDEO)

GAZETECİLERE AĞIR HAKARET (VİDEO)

Bir daha konuşmam

Hülya Avşar, önce espriyle muhabirin koluna vurup soruyu duymamazlıktan geldi. Aynı sorunun tekrarlanması ise Hülya Avşar 'ı kızdırdı: Sen bu soruyu bana nasıl sorarsın? Ne gereksiz bir soru. Bir daha seninle röportaj yapmayacağım!

Yalancı demişti

Hülya Avşar; Sadettin Saran 'la ayrılığı döneminde Gülben Ergen 'in 'Hülya öyle şeyler anlattı ki çok önemli ama size söyleyemem 'sözlerine öfkelenip Ergen 'i yalancılıkla suçlamıştı.

Yayın tarihi: 29.03.2012
488
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.