Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Avşar'dan aşk itirafı

Avşar'dan aşk itirafı

Hülya Avşar'ın eski Fenerbahçe Asbaşkanı Sadettin Saran ile birlikte olup olmadığı sorusuna verdiği cevap, üstü kapalı bir aşk itirafı olarak yorumlandı.

Hülya Avşar'ın adı Kaya Çilingiroğlu'ndan boşandıktan birkaç ay sonra Ali Güven ile anılmaya başlanmıştı. Ancak bu beraberlik bir türlü netlik kazanmadı. Sanatçının şimdi de eski Fenerbahçe Asbaşkanı Sadettin Saran ile flört ettiği ileri sürülüyor.

Kelebek'in bu konuyla ilgili sorularını yanıtlayan Avşar, gizli bir aşk itirafında bulundu. Birliktelik olup olmadığının sorulması üzerine "Bu konuda yorum yapmam. Yalancı durumuna düşmek istemem" diyen sanatçı, Ali Güven'le ilişkisiyle ilgili de "Hiç başlamadı ki, bitsin" dedi.

Sadettin Saran
Sadettin Saran, Fenerbahçe Kulübü'nde bir dönem asbaşkanlık yaptı. Annesi Amerikalı olan Saran'ın babası Kızılay'da bir dönem başkanlık yaptı. Uluslararası menejerlik şirketi ve radyo kanalları olan genç işadamı, film montaj sektöründe de faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda uluslararası askeri malzeme satışı yapan Saran, babası Kırıkkaleli olduğu için memleketinde babasının adına okul yaptırdı. Türkiye ve yurt dışında bazı kupa maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran Saran'ın ilk evliliğinden bir kız çocuğu var.
(Hürriyet)
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.