Magazin

Avşar yine adliyede

Avşar yine adliyede

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç için sarfettiği "Aralarında imam nikahı olduğunu biliyorum" sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Hülya Avşar, önceki gün yine adliyedeydi.

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç için sarfettiği "Aralarında imam nikahı olduğunu biliyorum" sözleri nedeniyle hakkında başlatılan soruşturma kapsamında geçen Çarşamba Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na tanık olarak ifade veren Hülya Avşar, önceki gün yine adliyedeydi.

Hülya Avşar, geçen Kasım'da Bugün Gazetesi Yazarı Aykut Işıklar aleyhine açtığı 100 bin TL'lik manevi tazminat davasıyla yetinmeyerek bu kez hakarete uğradığı gerekçesiyle ceza davası açılmasını talep etti.

Aykut Işıklar, 31 Ekim'deki yazısında "Hülya Avşar kariyerini Tatlıses sayesinde yaptı. Gizli aşkı, arkadaşlığı ve iş birliği sayesinde. Verdiği en akıllı karar Kaya Çilingiroğlu ile evlenmesi ve anne olmasıdır. Böylece geçmişine sünger çekti. Ancak İbo Show'da bu rüya bitti, gerçek hayata döndü. Başladığı yere geri döndü.

Gazetecilere 'Çocuğumun yanında nasıl soru bu' diye bağıran Hülya Avşar, İbo Show'u inşallah kızına izletmemiştir" dedi. Bunun üzerine Hülya Avşar, Aykut Işıklar'a geçen Kasım'da 100 bin YTL'lik tazminat davası açtı.
Yayın tarihi: 13.01.2007
871
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.