Magazin

Avşar kızı, Bülent Ersoy'u kızdıracak

Avşar kızı, Bülent Ersoy'u kızdıracak

Hülya Avşar, sesini yetersiz bulanlara, kendini Diva'yla kıyaslayarak yanıt verdi: Sesim asla detone olmaz, ayrıca kulağım da çok iyidir

Bülent Ersoy detone olur ben olmam!
Hülya Avşar, sevgilisi Sadettin Saran'ın sahibi olduğu Radyo Pink'te programa başladı, ilk günden de polemik yaratacak açıklamalar yaptı.

Bir süredir sahnelerden uzak kalıp albüm de çıkarmayan Avşar, "Sesimi beğeniyorum. Hayatımda hiç detone olmadım, bir tek kişi de detone olduğumu söyleyemez. Bülent Ersoy bile detone olabiliyor ama ben olmam. Çünkü kulağım çok iyi" diyerek uzun yıllar müzik eğitimi almış olan Diva'yı kızdıracak sözler söyledi.

A.R.O.G. iyi değil
Sanatçı sadece Bülent Ersoy'u değil Cem Yılmaz'ı da eleştirdi. Yılmaz'ın yeni filmi A.R.O.G.'un fragmanını çok zayıf bulduğunu söyleyen Avşar, "Cem Yılmaz'ın durumu çok zor" dedi.

Avşar, Cem Yılmaz'ın rakibi Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik filmini ise 2 kez izlediğini ve çok beğendiğini söyledi. Özellikle jüri üyesi olduğu Popstar Alaturka'da yarışmacılara bir öğretmen gibi yaklaşan Bülent Ersoy'un, Hülya Avşar'a vereceği cevap merak ediliyor.

Sazanlarla uğraşacağım
Uzun yıllar sürdürdüğü şov programına ara vererek Türkmax'da sohbet programı yapan Avşar, "Ekranda Beyaz tek kaldı ama bir Hülya Avşar Show'suz bir sezon düşünemiyorum. Gülmek, gırgır yapmak, sazanlarla uğraşmak istiyorum. Özledim valla" diyerek yeni programın sinyalini verdi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 02.04.2008
450
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.