Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Avşar: Kendimi hazır hissetmiyorum

Avşar: Kendimi hazır hissetmiyorum

Tatilini bitirerek İstanbul'a dönen ve hemen "Bi İhtimal Daha Var" adlı filmin çekimlerine başlayan Hülya Avşar, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Avşar'ın fotoları sağda

Geçtiğimiz günlerde Kaya Çilingiroğlu ve İbrahim Tatlıses'e hakkında konuşma yasağı getiren Avşar, "Artık kendi dışımda gelişen olaylarla gündeme gelmekten sıkıldım. Kaya ile keşke evlenmeseydik. Arkadaş olsaydık daha iyiydi. Kaya bana artık karışmıyor. İbrahim Tatlıses'le de evet bir dönem karşılıklı olarak birbirimizden hoşlanmıştık" dedi.

Flörtü Ali Güven'le ilgili samimi açıklamalar yapan ve "Ali Bey'de huzur buldum. Ali'nin fiziğinden hoşlanıyorum. Çok şeker bir insan. Ama kendimi karşı tarafın isteklerine cevap vermek için hazır hissetmiyorum" diyen Avşar, kızı Zehra'nın kendisi için öncelikli olduğunu söyledi. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun yeni doğan bebeğine karşı önyargılı olmadığını belirten Avşar, "Kaya'nın çocuğunu kucağıma alıp sevmekten hiç çekinmem" diye konuştu.
(Hürriyet)
283
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.