Magazin

Avşar: Geri zekâlılar

Avşar: Geri zekâlılar

Feraye Tanyolaç'ın hamileliğiyle ilgili soruya kızan Hülya Avşar, gazetecilere yönelttiği hakaretleri, "Size çakmadığıma şükredin" cümlesiyle bitirdi.

Kaya Çilingiroğlu ile boşanmasıyla ilgili sorulara her zaman rahat bir tavırla yanıt veren Hülya Avşar, dün aynı sabrı gösteremedi.

Avşar, boşanmasına yol açan ilişkinin kahramanı Feraye Tanyolaç'ın, eski eşinden dört aylık hamile olduğunu duyuran haberlere sinirlenerek, gazetecilere hakaret yağdırdı.

1 haftada değişti
Bir hafta önce Kaya Çilingiroğlu ile Feraya Tanyolaç birlikteliği hakkında soru soran gazetecilere, "Evlensinler, ben de gider düğünlerinde sahne alırım" diyen Avşar, dün gece kontrolünü kaybetti. Arnavutköy'deki bir balıkçıda kızı Zehra ve kız kardeşi Helin'le yiyen Avşar, gazetecilerin Tanyolaç'ın hamileliği konusundaki sorularına sinirlendi.

Daha önce konuyla ilgili bir soruya, "Ne güzel. Kızım Zehra'ya kardeş olur" yanıtını veren Avşar, dün ise şöyle konuştu: "Manyak mısınız? Yolda sorduğunuz soruya bakın. Geri zekâlılar. Size çakmadığıma şükredin." Aynı saatlerde Bebek'deki bir kafede arkadaşlarıyla oturan Kaya Çilingiroğlu ise sevgilisinin hamileliğiyle ilgili sorulara, "Ben bilmiyorum bunları" diyerek yanıt verdi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 14.03.2006
286
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.