Magazin

Avşar: Fikret Orman'la aramda...

Avşar: Fikret Orman'la aramda...

Programlara katılmama kuralını Kenan Erçetingöz için bozan Hülya Avşar ilginç açıklamalarda bulundu.

Kenan Doğulu ile aynı projede buluşan Hülya Avşar, Doğulu’nun oyuncu Beren Saat’le olan ilişkisi hakkında konuştu. Avşar, dolu dizgin devam eden birliktelik için “Bence evlenirler” yorumunu yaptı.

Orman'la aşk yaşamadım

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile aşk yaşadığı konuşulan Hülya Avşar iddiaları kesin bir dille yalanladı. Ünlü şarkıcı “Aramızda hiçbir şey olmadı. Bir şey olsa zaten ortada olurdu. Arkadaşlığımız var. Bunu başka yerlere taşımaları çok normal” dedi. Ziyaretçi olarak Panama’ya gitmek istediğini söyleyen Hülya Avşar “Adaya gitmeyi çok istiyorum ama kızımın sınavlarına denk geliyor, o yüzden kararsızım” dedi.

Cinselliği sevdiğim adamla yaşarım

Cinsellik hakkında bomba gibi açıklamalar yapan Avşar kızı şunları söyledi:

“Bir erkeğe gerek var belki ama en son ayrılığımdan sonra iç huzuru yeni buldum gibi. Açıkçası kafamı karıştırmak istemiyorum. Cinselliği tabi ki unutmadım ama benim hayatımda hoşlandığım sevdiğim birisi varsa cinsellik aklıma geliyor. Öbür türlü gelmiyor canım istemiyor. Bir başkasını hayal etmediğim için aklıma gelmiyor. Ben cinselliği sevdiğimle yaşamak isterim. 10 sene de geçse böyle dururum.”

Yayın tarihi: 07.05.2013
584
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.