Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Avşar: Evlenirsem hepinizin haberi olur

Avşar: Evlenirsem hepinizin haberi olur

Mini eteğiyle çıktığı kortta Avşar, sol elindeki yüzükle dikkat çekti. Avşar, "Evlenmedim, evlensem hepinizin heberi olur" dedi.

Amerikan Hastanesi&Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası", Avşar'ın da katıldığı basın toplantısıyla start aldı.

TED'de düzenlenen basın toplantısı sonrası Avşar, İpek Şenoğlu'yla bir gösteri maçı yaptı. Gösteri maçını ünlü sanatçı 6-1 kaybetti.

18 kategoride yarışılacak turnuvada Avşar'ın isteği, TESYEV ve Bedensel Engelliler Spor Fedesyonu'nun katkılarıyla "Engel Tanımayanlar" kategorisi de eklendi. Avşar, "En fazla kişi ve kategori olan turnuva benim turnuvam. Engellilere özel destek için böyle bir kategoriyi açtım. Engel tanımayan kategorisinde birinci olan yarışmacıya özel bir hediyemiz olacak" dedi.

Spor Bakanı olmak istiyorum
Avşar, "Türkiye'de eğitim anlamında spora gereken önem verilmiyor. Okullarda spor kompleksleri yok. Ayrıca birçok okulun yakınlarında spor alanları yok. Burada ülkemizin zenginlerine iş düşüyor. İşadamları okullara veya yakınlarına spor kompleksi yaptırmaları gerekiyor. Keşke sanatçı yerinen bakan olsaydım. Ya kültür bakanı ya da spor bakanı olmak isterdim" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
336
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.